Rekrutacja do Collegium Invisibile 2022/2023

Już 19 grudnia zaczynamy przyjmować zgłoszenia do rekrutacji do Collegium Invisibile. Pierwszy etap rekrutacji potrwa do 26 lutego 2023 roku.

Link do formularza rekrutacyjnego: https://forms.gle/yfrHdSPhvornKbsKA

Do wzięcia udziału w naborze zapraszamy osoby studiujące na polskich uczelniach oraz studentki i studentów z Polski lub szczegolnie zainteresowanych Polską uczących się za granicą. W rekrutacji mogą wziąć udział osoby studiujące na:

Proces aplikacyjny składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego etapu ocenie podlegają nadesłane formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym (o objętości 3000 - 5000 słów, nie wliczając bibliografii; po polsku lub angielsku, ew. w innym języku po konsultacji ze stowarzyszeniem). Przesłane dokumenty stanowią podstawę do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w etapie drugim. 

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji będą regularnie zamieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia w zakładce “Dla Kandydatów” oraz w naszych mediach społecznościowych. 

W sprawach dotyczących rekrutacji można skontaktować się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@ci.edu.pl

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat bieżącej działalności Collegium, gorąco zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/collegium.invisibile) oraz śledzenia nas na Instagramie (https://bit.ly/2WiTmsp) i Twitterze (https://bit.ly/3gUBm11). Możesz też obejrzeć nagranie sesji Q&A z poprzednich lat: https://fb.watch/hoptx_kYkx/ lub przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na naszej stronie: https://www.ci.edu.pl/faq/

Nie zwlekaj i dołącz do nas!