Wioska Olimpijska 2024

Już jest! Ogłosiliśmy Wioskę Olimpijską 2024! 🔔

Serdecznie zapraszamy wszystkich Olimpijczyków i wszystkie Olimpijki do wzięcia udziału w rekrutacji na tegoroczną edycję Wioski Olimpijskiej – wakacyjnym obozie naukowym dla finalistów(-ek) i laureatów(-ek) olimpiad szkół ponadgimnazjalnych.

Obóz organizowany jest od 2008 roku przez Członków(-inie) naszego Stowarzyszenia – wyróżniających się polskich studentów(-ki) i doktorantów(-ki) z uczelni na całym świecie. 👩‍🎓 Uczestnicy(-czki) Wioski Olimpijskiej będą mieli szansę na bezpłatny udział w warsztatach naukowych, wykładach, wydarzeniach kulturalnych oraz zwiedzaniach akademickich przestrzeni i „zakamarków" Krakowa. 🏛️

🎖️Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Komitetów Głównych Olimpiad Przedmiotowych. Pełny spis na dole wydarzenia!

🗓 Wioska Olimpijska odbędzie się w terminie 19-24.08.2024 roku w Krakowie. Udział jest bezpłatny. Członkowie(-inie) Collegium Invisibile działają pro publico bono. Wysyłanie aplikacji na Wioskę możliwe będzie do 07.06.2024 za pomocą formularza, który opublikowany zostanie na stronie i w naszych mediach społecznościowych na początku kwietnia.

Więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu ➡ https://fb.me/e/3sSDds7Hg