Rekrutacja do Collegium Invisibile 2021/2022

Już 14 stycznia zaczynamy przyjmować zgłoszenia do rekrutacji do Collegium Invisibile. Pierwszy etap rekrutacji potrwa do 27 lutego 2022 roku.

Link do formularza rekrutacyjnego: https://forms.gle/SQBxVT9RvtZyWuDs8

Do wzięcia udziału w naborze zapraszamy osoby studiujące na polskich uczelniach oraz studentki i studentów z Polski lub szczegolnie zainteresowanych Polską uczących się za granicą. W rekrutacji mogą wziąć udział osoby studiujące na:

Proces aplikacyjny składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego etapu ocenie podlegają nadesłane formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym (o objętości 3000 - 5000 słów, nie wliczając bibliografii; po polsku lub angielsku, ew. w innym języku po konsultacji ze stowarzyszeniem). Przesłane dokumenty stanowią podstawę do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w etapie drugim. 

Nie przegap specjalnego cyklu postów, który będziemy publikować w fejsbukowym wydarzeniu! Pod adresem https://fb.me/e/24K6uoQIR dowiesz się o koordynowanych przez nas programach oraz poznasz doświadczenia osób, które je współtworzą. Przygotowaliśmy również serię przewodników po poszczególnych etapach rekrutacji oraz wiele cennych porad jak dopiąć swoją aplikację na ostatni guzik. 

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji będą regularnie zamieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia w zakładce “Dla Kandydatów” oraz w naszych mediach społecznościowych. 

W sprawach dotyczących rekrutacji można skontaktować się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@ci.edu.pl

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat bieżącej działalności Collegium, gorąco zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/collegium.invisibile) oraz śledzenia nas na Instagramie (https://www.instagram.com/collegium_invisibile/) i Twitterze (https://twitter.com/coll_inv)

Nie zwlekaj i dołącz do nas!