Przekaż nam swój 1%

Termin rozliczania podatku PIT coraz bliżej, więc przypominamy, że można nam przekazać 1% swojego podatku!

Collegium Invisibile jest organizacją pożytku publicznego, która od ponad 25 lat wspiera rozwój uzdolnionych uczniów szkół średnich, studentów oraz młodych naukowców.

Studenci Collegium działają pro publico bono, stąd całość wpływów z 1% przekazana jest na działalność statutową, w ramach której realizujemy szereg inicjatyw, m.in. letnie obozy dla uzdolnionych licealistów, interdyscyplinarne panele dyskusyjne czy tutoriale naukowe dla studentów.

Aby pieniądze do nas trafiły, wystarczy, że wypełnisz trzy pola w swojej deklaracji:

1. Numer KRS: 0000132216
  2. Cel szczegółowy 1%: Podaj nazwę jednego z naszych programów bądź wpisz ‘działalność statutowa’.
  3. “Wyrażam zgodę”: X

Wspieraj CI – 1% podatku na KRS 0000132216!