1,5 % podatku dla Collegium

Termin rozliczania podatku PIT zbliża się wielkimi krokami! 📑 Można to zrobić od 15 lutego 30 kwietnia. 🕰

Czy wiesz, że możesz przekazać nam 1,5% swojego podatku? 🤝

Collegium Invisibile jest organizacją pożytku publicznego, która od ponad 25 lat wspiera rozwój uzdolnionych uczniów i uczennic szkół średnich, studentów(-ek) oraz młodych naukowców i naukowczyń. Naszą działalnością wypełniamy ważną lukę edukacyjną: prowadząc zaawansowane badania, sieciując młodych badaczy(-ki) i docierając do środowisk dewaloryzowanych.

Wszyscy w Collegium działają pro publico bono, stąd całość wpływów z 1,5% przekazana jest na działalność statutową, w ramach której realizujemy szereg inicjatyw, m.in. letnie obozy dla uzdolnionych licealistów(-ek), interdyscyplinarne panele dyskusyjne i konferencje, Warsztaty Młodego Naukowca, obozy naukowe, czy tutoriale naukowe dla wybitnych studentów(-ek).

📤 Aby pieniądze do nas trafiły, wystarczy, że wypełnisz trzy pola w swojej deklaracji:

1. Numer KRS: 0000132216
  2. Cel szczegółowy 1,5%: Podaj nazwę jednego z naszych programów bądź wpisz ‘działalność statutowa’.
  3. “Wyrażam zgodę”: X

🍀 Wspieraj CI – 1,5% podatku na KRS 0000132216!