Rekrutacja do Collegium Invisibile 2020/2021

Już 15 stycznia zaczynamy przyjmować zgłoszenia do rekrutacji do Collegium Invisibile na rok 2021/2022. Pierwszy etap rekrutacji potrwa do 28 lutego 2021 roku.

Formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/wR62mqzkMWLUJ5Ji6

Do wzięcia udziału w naborze zapraszamy osoby studiujące na polskich uczelniach oraz studentki i studentów z Polski uczących za granicą. W rekrutacji mogą wziąć udział osoby studiujące na:

Proces aplikacyjny składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego etapu ocenie podlegają nadesłane formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym (o objętości 3000 - 5000 słów, nie wliczając bibliografii; po polsku lub angielsku, ew. w innym języku po konsultacji ze stowarzyszeniem). Przesłane dokumenty stanowią podstawę do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w etapie drugim. 

Z okazji rozpoczęcia rekrutacji, serdecznie zapraszamy na webinarium 15 stycznia o godz. 19.00, w trakcie którego przybliżymy realizowane w ramach Collegium programy oraz odpowiemy na pytania nurtujące Kandydatki i Kandydatów. 

Nie przegap także specjalnego cyklu postów, który będziemy publikować w fejsbukowym wydarzeniu! Pod adresem https://fb.me/e/7WvSGZI2u dowiesz się o koordynowanych przez nas programach oraz poznasz doświadczenia osób, które je współtworzą. Przygotowaliśmy również serię przewodników po poszczególnych etapach rekrutacji oraz wiele cennych porad jak dopiąć swoją aplikację na ostatni guzik. 

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji będą regularnie zamieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia www.ci.edu.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.  W sprawach dotyczących rekrutacji można skontaktować się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@ci.edu.pl

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat bieżącej działalności Collegium, gorąco zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/collegium.invisibile) oraz śledzenia nas na Instagramie (https://www.instagram.com/collegium_invisibile/) i Twitterze (https://twitter.com/coll_inv)

Nie zwlekaj i dołącz do nas!